Пин Подесиви / Изборни Осциллатори

Филтер за претрагу производа
Број дела произвођача Произвођач Опис количина доступна Цена по јединици Наручи
LMK61PD0A2-SIAT Texas Instruments XTAL OSC XO 3.135V-3.465V 8SMD 6687
250: $3.94491
500: $3.88646
750: $3.65269
LMK61PD0A2-SIAR Texas Instruments XTAL OSC XO 3.135V-3.465V 8SMD 8883
2,500: $3.17625